blouse - Lindex, jeans - Lindex, hair accessorie - Lindex, boots - Pull&Bear
Tere!
Lõpuks leidsin aega, tahtmist ja motivatsiooni jätkata blogiga sealt, kust pooleli jäin.
Nagu piltidelt näha olen vahepeal enda juuksed heledamaks värvinud ning tunduvalt lühemaks lõiganud. Viimati olin nii hele ilmselt põhikooli lõpus.
Kui nüüd minna tagasi moe ning riiete juurde, siis viimaselajal on mulle hakanud meeldima just komplektid ehk siis samast kangast pluus ja püksid või topp ja seelik jne. Minu arust on imelihtne kombineerida erinevaid outfite, muutes vaid jalanõusid ja aksessuaare ning tulemus on hoopis teine. 
Pluus, mida fotodel näete, on üks osa mu praegusest lemmik setist. Tavaliselt ma rõdul saabastega ei istu aga tahtsin enda seekordsele outfitile anda kerget rokilikku vaibi 😉. Järgmises postituses on plaanis näidata jällegi naiselikumat poolt. 
Seega reedeni! 🌞

Hello!
Finally I found time, will and motivation to continue with the blog where I left off. 
As you can see from the pictures, in the meantime I have lightened my hair and cut it much shorter. The last time I was so light probably at the end of basic school. 
Now, if I go back to fashion and clothes, then lately I have started to like sets. That is the same fabric blouse and pants or top and skirt, and so on. I think it´s so easy to combine different outfits, just changing shoes and accessories, and the result is something different. 
The blouse you can see on the photos is a part of my current favorite set. I usually don´t sit on the balcony with my boots on, but I wanted to give a light rocky feeling to my outfit 😉. I will show you more feminine side on my next post.
Be back on Friday! 🌞Contact

© Krislyn Lilleväli
DESIGN by THE BASIC PAGE