Eelmine pühapäev sai tähistatud poja esimest sünnipäeva. Peo teemaks oli vuntsid. Igasugu erinevaid dekoratsioone sai tellitud Amazonist, kuid palju asju sai koos elukaasalsega meisterdatud. Seega nädal enne sünnipäeva oli tavaline igal õhtul vähemalt 2h istuda laua taga midagi nokitsedes :D Hoolimata sellest, oli see kõik seda väärt, et lapse esimene sünnipäev oleks eriline. Kui ta ise seda hiljem ei mäleta, siis on vahva vaadata piltidelt ning on külalisetele meeldejääv.

Last Sunday we celebrated our son 1st birthday. The theme was musctaches. I ordered different decorations from Amazon but quite many we made ourselves with my boyfriend. Therefore a week before the birthday we sat behind the table at least 2h every night and construct something :D Despite that it was all worth it that the 1st birthday would be special. Even tho he probably can't remember it, it´s fun to see the pictures and also is memorable for guests.


Lasin ilmutada fotod meie lahedast "Smash the cake" fotosessioonist. (Vaata rohkem pilte minu eelmisest postitusest siit)

I printed out our fun photoshoot pictures "Smash the cake". (You can see more pictures from my last post here)


Kuna inimesi oli palju, siis ise ei oleks lihtsalt jõudnud kõik valmistada. Võtsime mitmetelt cateringi pakkumisi, valituks osutus Carmen catering. Väga maitsvad mini burgerid, kanavardad ja krõbedad kreveti tortiljad. Laual oli veel kartulisalat, tervislik vaagen, puuviljavaagen, singi juustu kringel ja popkorn. Ning hommikul värkselt valmistatud Pärnus Pärnamäed pagaris kohupiimataskud ning pekipirukad.

There were quite a lot guests to make all the food by myself. That´s why I took various offers from catering. We chose Carmen catering. Delicious mini burgers, chicken and crispy shrimp tortillas. On the table were also potato salad, healthy platter, fruits, ham and cheese pretzel and popcorn. Also freshly baked cottage cheese cream and bacon pastry from Pärnu Pärnamäed bakery.
Igale külalisele andsime ka väikese ülesande. Nimelt pidid nad mõtlema välja ameti kelleks nende arvates Jacob Oscar kunagi saada võiks. Siiani pole me veel vaadanud mida keegi kirjutas. Küsiti, et mis selle eest saab kui peaks õigesti arvama aga ütlesime, et vaatame siis kahekümne aasta pärast seda :)

We gave a little task to every guest. They had to think what profession would Jacob Oscar have in future in their mind. So far we have not look what there are written. Most of the guests asked what that person get if they have written the right one. But we told that lets talk about it in 20 years :)Peale Coca-Cola Zero pakkusime me vett ja apelsini mahla. Loomulikult me ei unustanud ka pisemaid kes on alla 1. aasta vanad. Kõik nad said enda nimega puuvilja jogurtismuuti. Suurematel lastel olid samuti enda nimelised vahvad purgid.

Besides Coca-Cola Zero we offered water and apple juice. But we didn´t forget the little ones who are younger than 1 year. All they got fruit yoghurt smoothie. Older kids had cool glass bottles with their names on.

Need 3 ühesugust vuntsitorti valmistasin ma ise. Ütleme nii, et nende valmistamine ei läinud päris nii nagu ma plaaninud olin :) Kuid lõpp hea kõik hea! Tordid olid imemaitsvad. Selle koogitopperi tellisin ma juba ammu (nagu ka Melany koogitopper siin) kohast nagu Mäerand Grupp.

Those 3 the same mustache cakes I made myself. Let´s say that making them didn´t went like I planned :) End good, all good! Cakes were delicious. That wooden cake topper I ordered a long time ago (like Melany´s cake topper here) from Mäerand Grupp.


Jacob Oscar andis igale külalisele väikese kingi - pulgakomm vuntsiga.

Jacob Oscar gave a little present to every guest - a lollipop with a mustache.


Kokkuvõttes oli väga tore ja meeldejääv esimene sünnipäev :) Jacob Oscar koos emme ja issiga tänavad kõiki kes kohale tulid ning tänab kinkide eest!

All in all it was a really fun and memorable first birthday :) Jacob Oscar with his mom and dad want to thank all who came and say thanks for the gifts!

Contact

© Krislyn Lilleväli
DESIGN by THE BASIC PAGE