Tere! Minu nimi on Krislyn Lilleväli, olen 30.aastane ja elan Tallinnas. Tegelikult olen ma pärit Pärnust aga Tallinnas olen ma elanud juba peaaegu aasta. Mul on mees ning kaks imelist last, tütar ja poeg. Hetkel olen ma emapuhkusel, kuid varem töötasin ma moe valdkonnas. See ka peamine põhjus miks ma alustan enda blogi pidamisega. Tegelikult on mul see mõte juba pikemalt peas mõlkunud, kuid nüüd tundsin, et on õige aeg. Sain just 30 ning ma tunnen, et ma olen just parimas eas. Kui ma olin 25, siis ma tundsin, et vanemaks ma saada ei taha. Kuid nüüd ma tunnen hoopis vastupidi. Ma tunnen, et ma olen nüüdseks piisavalt küps ja targem kui kunagi varem. 
Ma armastan moodi ja riideid nagu ilmselt kõik naised. Kui ma varem lihtsalt shoppasin palju siis nüüd ma pigem mõtlen enda ostud läbi. Peale poja sündi (kes on hetkel 9 kuune), on siiani olnud mu peamised rõivaesemed teksad ja t-särk, kuid ma tunnen, et see peab muutuma. Seega hakkan siin blogis kajastama palju moe postitusi.
Kodus ma veedan enamus aega köögis, seega võib arvata, et mulle meeldib väga süüa teha. Ma naudin seda, kui keegi tuleb külla ja ma saan midagi uut ja põnevat katsetada. Loomulikult vahel on ka kiire ning kõik ei tule võibolla ideaalselt välja aga eks ma oma vigadest õpingi, et teinekord teistmoodi teha. Katsun postitada ka enda valmistatud toitudest, muidugi loodan, et toit enne otsa ei saa kui pilt tehtud :)
Ning loomulikult on mulle kõige tähtsam minu perekond. Huvitav on näha kõrvalt enda laste arengut. Seetõttu ei jäta ma ka enda perega seotud postitusi tagaplaanile.Hi! My name is Krislyn Lilleväli, I´m 30 years old, from Tallinn, Estonia. Actually I am from Pärnu but I have been living here in Tallinn for a year now. I have a boyfriend and two beautiful children, daughter and a son. At the moment I am having maternity leave but I used to work in fashion area. Thats the main reason why I started my own blog. Actually I have been thinking about it for a long time but I felt now that it is the right time. I just had my thirtieth birthday and I feel that I am at my best age. When I was about 25 I didnt want to get older. But at the moment I feel opposite. I feel that I am now adult enough and smarter then ever before.

I love fashion and clothes like all women I think. I used to shoped a lot but now I think more trough what I buy. After my son birth (who is 9 months at the moment) my main clothing items were jeans and t-shirt but I feel that it has to change. That´s why I will post a lot of fashion posts.
When I am at home I spend most of the time in the kitchen. So I like to cook. I enjoy when we have our friends or family visiting us, then I can cook something new and interesting. Obviously sometimes is hurry and something will not come out perfectly but then I will learn from my mistakes. I will try to post about cooking also, hopefully I can make few pictures before the food is finished :)
And of course my family is the most important to me. It´s interesting to look at the development of our children. Therefore, I do not leave the posts related to my family to the background. 
Contact

© Krislyn Lilleväli
DESIGN by THE BASIC PAGE